Написать обращение      

Последние обращения

Анна

17-10-2015 11:29:01

Здравствуйте. Не знаю или правильно я обратилась, но так как вы проживаете на ДВРЗ, может вы сможете помочь своим соседям по микро-району. Прошу помочь избавиться от запаха мусорных отходов летом и от запаха гари палённой пластмассы сейчас, осенью. Не выносимо дышать, окна не могу открыть. Помогите пожалуйста. Причина вони фирма Ремондис(Селтик) по улице Алма-Атинская 8.

Ответ : Цїєю проблемою ми займались на протязі року,компанія Селтік надала нашій громадській організації офіційну відповідь де зазначила,що всі роботи по переробці сміття повністю відповідають вимогами санітарної служби, але на території заводу КЗЕК існує багато приміщень, які здаються в оренду різним приватним підприємствам. В свою чергу існує безконтрольне опалення приміщень різними шкідливими продуктами горіння. На даний час, ми продовжимо відслідковувати цю ситуацію. Наступним кроком буде зроблений запит на керівника заводу КЗЕК. З повагою Віктор Хоменко.

Олена Володимирівна Демидова

17-09-2015 15:56:04

Шановний Віктор Олексійович, просимо розглянути можливість розібратись та допомогти у вирішенні складної ситуації, яка склалась: над нашими квартирами та електрощитками на сходових клітках протікає дах, внаслідок чого відбувається залиття приміщень з 10 по 5 поверх. В квартирах понівечено ремонти; вже з`явився грибок в кутах, які заливає, а із-за того, що заливає електрощитову та всі електропроводи може статися коротке замикання і тоді згорять всі електроприбори по всьому стояку. Дана проблема існує з 2009 р., ми неодноразово звертались до працівників ЖРЕО-415 усно, писали заяви на ім`я начальника, де викладали дану проблему; ЖРЕО-415 восени 2011 року звітував, що дах полагоджено, але на сьогоднішній день він ще більше протікає. Враховуючи все вищевикладене просимо прийняти до уваги вищезазначену проблему та допомогти у її вирішенні. Сподіваємося на розуміння. З повагою, мешканці 7 під`їзду б.43/57 по вул.Алма-Атинська

Ответ : Шановна Олене Володимирівно! Для вивчення цієї проблеми та пошуку можливостей її вирішення запрошую Вас у мою приймальню за адресою пр. Миру, 4 оф. 411. тел. 223-55-59. З повагою, Хоменко Віктор.

Кравчук Юлія

10-07-2015 15:15:35

Шановний Віктор Олексійович! Звертаюсь до Вас від імені батьківського колективу групи № 3 «Квіточка» ДНЗ № 455. На момент звернення, приміщення групи № 3 «Квіточка» (столова, ігрова, вбиральня, роздягальня) перебувають в неможливому для користування стані, що створює перешкоди в реалізації конституційного права громадян на освіту. За рахунок батьків та власними зусиллями вже відремонтовано приміщення спальні: пошпакльовано та пофарбовано стелю, поклеєні шпалери, пофарбовано плінтус та батареї. Зараз продовжується ремонт інших приміщень: пошпакльовані та пофарбовані стелі ігрової кімнати та столової, вирівняна підлота та покладена плитка у вбиральні. Нажаль, фінансування з боку держави відсутнє, а батьківський колектив не спроможний, за власний рахунок, зробити ремонт усіх приміщень групи. У зв’язку з чим, керуючись ст.1 Закону України «Про звернення громадян», просимо посприяти у вирішенні питання щодо ремонту приміщень групи № 3 «Квіточка» та допомогти у придбанні ремонтних матеріалів, а саме: 1. Унітаз без бачка; 2. Водоемульсійна фарба - 20 л; 3. Емаль радіаторна (біла) – 3 кг. Про розгляд цієї заяви повідомити заявника. З повагою, член батьківського комітету: Кравчук Ю.М.

Ответ : Шановна Юліє! Для більш детального вивчення цього питання та пошуку можливостей його вирішення запрошую Вас у мою приймальню за адресою пр. Миру, 4 оф. 411. тел. 223-55-59. З повагою, Хоменко Віктор.


044-223-55-59
Написать обращение


Все видео
Все фото

Lisky
Официальный сайт © 2013 Виктор Хоменко

Сайт создан командой Teedex