Четвертий рік війни на Сході України, ми не маємо права забувати про це.

Четвертий рік війни на Сході України, ми не маємо права забувати про це.

Сьогодні відправляємо нашим побратимам-захисникам на Схід чергову партію допомоги, "пічки-буржуйки",які виконані нашими підрядниками з якісної сталі та мають енергозберігаючі техгології. Слава Україні!!!

16.01.2018 14:31

Офіційна інформація - такі ДА!

Офіційна інформація - такі ДА!

Дорога запланована, але автоматично виникають питання, чому ремонтні роботи розтягнуто на 15 місяців? Та яким чином люди мають користуватися виїздом з ДВРЗ 15 місяців? Нам , що знову треба згадати 90-ті роки? Пан-мер О.Омельченко у свій час так само знущався над мешканцями ДВРЗ з прокладанням підземного колектора декілька років та всі гопали по бетонним плитам та по багнюці. Доречі ,майже 250 млн. грн- це тільки була очікувана вартість на тендерних процедурах, склільки дорожніх ком Далее>>

14.09.2017 14:35

Шановні викладачі,студенти та школярі!

Шановні викладачі,студенти та школярі!

Сьогодні у всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік.

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це наш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, добра і людяності.
Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, прекрасної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Бажаємо вам ве Далее>>

01.09.2017 12:11

Старт був вдалий, останне своє слово скаже народ.

Старт був вдалий, останне своє слово скаже народ.

19 квітня у Києві відбулися збори ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

Близько двох-трьох тисяч учасників заходу проголосували за те, щоб на Всеукраїнський референдум було винесене питання в такому формулюванні: «Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земе Далее>>

21.04.2017 17:00

Уся країна повстала.

Уся країна повстала.

В ЗМІ повна тиша про підвищення тарифів та нові податки (абонплати на газ та електрику) для громадян України,тому ніхто крім нас це робити не буде та й не збирається.
Починаємо самостійний збір підписів до шановного мера столиці Кличка В.В. та депутатів Київради про заборону на введення абонентьскої плати за газ (рішення НКРЕКП ) для мешканців міста Києва.
Всім бажаючим та небайдужим надаю зразок підписного листка, для однакової форми. Це може зробити кожен та підписати у своїх друзів,сусідів та знайомих. Чим більше підписів тим к Далее>>

04.04.2017 16:34

Накопичення проблем ДВРЗ - потребує термінових рішень

Накопичення проблем ДВРЗ - потребує термінових рішень

   Прочитав коментарі до публікації- Что случилось на остановке Сеноманской ?, таке враження,що проблеми є,але мало хто здатен їх вирішити. Почну з самого початку.
ДВРЗ- до 2006 року, вже мало приблизно 11-12 тисяч населення.Після "Генерального плану реконструкці" прийнятим ще паном О.О.Омельченко,почалась тотальна забудова масиву. На моє особисте питання чи буде на ДВРЗ нова дорога, школа,дитячий садок,або якись прилічний магазин? Омельченко відповів: ще і ресторан у вас буде! Вибори 2006 року пройшли, Сан Санич "пролетів", Леня Черновецький Далее>>

23.03.2017 10:11

Мiст , який втомився ...

Мiст , який втомився ...

    Нещодавні події у Києві приводять мешканців столиці до жахливого потрясіння. На просте питання: в якому стані знаходяться наші мости, дороги,пастранс,комунальне майно? Чіткої відповіді від виконавчої влади ми не почуємо по одній простій причині- ніхто нізащо не відповідає та і не несе персональної відповідальністі, тому можна і списати все на саму проблему- там міст устал, там дорога устала,там труба втомилась і таке інше...
ДВРЗ теж має купу тих самих проблем,нещодавня аварія на мосту, призвела до повної блокади,думаю всі мешканці в Далее>>

23.03.2017 10:03

30 вересня 2016 року, відбулись загальні збори мешканців будинку по вул. Алма-Атинській 43/57

30 вересня 2016 року, відбулись загальні збори мешканців будинку по вул. Алма-Атинській 43/57

Порядок денний:

1. Підключення всього будинку до теплових лічильників.

2. Захист теплових лічильників від крадіїв.

Більшість мешканців проголосували за захист підвальних приміщеннь металевими конструкціями, гратами та новими замками.

Додатково обговорюється питання встановлення тревожної сигналізації на пульт спостереження національної поліції.

Дякую всім за порозуміння та небайдужість.

03.10.2016 10:21

Комунхоз не працює,навіть за гроші

Комунхоз не працює,навіть за гроші

Чергова історія з постачанням гарячої води трапилась в гуртожитку по вул. Алма-Атинській 36А. Звернулись люди до громадської приймальні за допомогою у вирішенні проблеми. Суть питання: гроші платимо, а послуги нема! Проблема в теплообміннику, забитий сміттям. Зібрали комісію з представниками ЖЕКу, мешканцями гуртожитку та депутатом Київради Валерієм Гуманенко, який обирався до Київради на Березняках.

Підняли всі договора у "Еврореконструкції" за 2016 рік, знайшли підрядника, змусили все ж таки зробити свою роботу за сплачені кошти.

Все зробили одразу, Далее>>

03.10.2016 10:18

Обіцяне виконую.

Обіцяне виконую.

На мої неодноразові звернення до київської та районної влади на проведення ремонтних робіт під'їздних шляхів по вул. Алма-Атинська 43/57 сьогодні маємо реальний результат нашої роботи. У наш двір зайшла дорожня техніка.

Особиста подяка за порозуміння та допомогу начальнику ШЕД Дніпровського р-ну Дрижко Олександру Олександровичу та моєму товаришу, депутату київської міської ради Гуманенко Валерію.

30.06.2016 14:52
044-223-55-59
Написать обращение


Все видео
Все фото

Lisky
Официальный сайт © 2013 Виктор Хоменко

Сайт создан командой Teedex