Зв’язок з громадськістю - важливий елемент для тісного контакту між суспільством та правоохоронною системою

Зв’язок з громадськістю -  важливий елемент  для тісного контакту між суспільством та правоохоронною системою

12 травня 2018 року в Дніпровському  управлінні поліції м. Києва відбулась зустріч  представників громадськості Дніпровського району з очільником національної поліції  Кузьміним Олександром Петровичем та керівниками  різних підрозділів управління. Насамперед відбулося обговорення найболючіших проблем  для мешканців мікрорайонів ДВРЗ,Березняки,Русанівка, Лісовий та Соцмістечко - це пограбування людей,наркоманія, алкоголізм у ранньому віці. Мова йшла про запобігання та шляхи їх вирішення.

Нашими представниками  було запропоновано зробити більш ефективним зв’язок правоохоронних підрозділів з навчальними закладами району, забезпечити регулярне  проведення  профілактичних зустрічей з учнями та студентами, роз’яснення наслідків незаконних дій та відповідальності перед  суспільством за злочинні вчинки, що передбачена кримінальним кодексом України.

Мене особисто,як мешканця району ДВРЗ,  теж хвилюють ці проблеми, тому з мого боку були надані  пропозиції очільнику нацполіції щодо  чисельних  порушень ПДР водіями (невиконання правил безпечного руху на комунальних , комерційних  та власних транспортних засобах) та щодо хаотичного встановлення дорожніх знаків підрядниками ремонтних робіт, а також запобіганню крадіжок дорожніх знаків з проїздної частини. 

Прохання надати допомогу про виділення патрульного наряду для контролю безпеки руху на ремонтованій дорозі вздовж вул. Алма-Атинської від самого початку до перехрестя з вул. Празькою, через збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод та травмування дітей на дорозі, буде передано до департаменту національної поліції. Також буде посилено патрулювання в місцях відпочинку мешканців нашого району у вечірній час: у парках, скверах, біля лісу та біля водойм.

  Наступні зустрічі відбудуться через місяць, і під час цих зустрічей ми вже зможемо  оцінити реальний результат.

Віктор Хоменко.Оставьте свой комментарий

044-223-55-59
Написать обращение


Все видео
Все фото

Lisky
Официальный сайт © 2013 Виктор Хоменко

Сайт создан командой Teedex