Всі підрядні роботи з міського бюджету столиці, виконуються за рахунок платників податків, тобто за наші з Вами гроші .

Всі підрядні роботи з міського бюджету  столиці,  виконуються за рахунок платників податків, тобто за наші з Вами гроші .

Звичайно всім нам на районі нова дорога потрібна, але вона повинна бути якісна та безпечна, з відповідною організацією безпеки руху на діючих дільницях, дорожніми знаками,пішоходними переходами та світлофорами. І ось,що ми маємо на сьогодні- якість виконання підрядною організацією це все елементарна спешка під кінець року підписати акти виконаних робіт та отримати кошти. Все нічого, але після, так званої спешки та таяння снігу "повилазили" результати цієїс спешки, які не мають права залишатися без залучення незалежних, професійних експертів для оцінки виконання підрядних робіт згідно діючих нормативних положень та правил Державих будівельних норм України.

1. Нове дорожне покриття покладене майже рівно, але самі обойми з люками на проїздній частині (зливна каналізація) знаходяться нижче де на -2 см де на -3 см, а де інколи на +3 см вище тобто самі собі зробили і горби і ями на дорозі. Це в першу чергу помилки геодезистів, які починали відбивати лінію запроектованої дороги та керівників дорожніх робіт. І якщо нам розповідають казки про те, що там будет еще один слой и все,все,все!!! не тіште себе - це брехня. Цю халтуру треба переробляти негайно і зараз, підривавати самі обойми з люками та виставляти їх по рівню верхнього покриття( в на роді це називається- заподлицо). Інкаше потім "крайнього" не буде і з нашого бюджету почнуть тягнути гроші ще й на ремонт тих самих дорожніх люків. Якщо хтось має сумнів, що ми не зможемо зробити незалежну експертизу дорожніх робіт, скажу одразу- він глибоко помиляється. А після цього вспливе дуже багато цікавої інформації.

2. Якість встановлених дорожніх бортів це просто шедевр- вони тримаються, як кажуть "на чесном слове". Ну, що тут скажешь - контроль на самому високому рівні:(

І на останне- вчорашне шоу з перекриттям повороту на А-Атинську: 39,41,43/57,Сеноманський і т.д. Керівники підрядних організацій та так звані помічники- ви мабуть не володієте інформацією, яка кількість людей там проживає, і хто заважає зробити тимчасовий переїзд з нового полотна на масив?!
Ще восени говорилось про необхідність алтернативних шляхів виїзду, але фейкові громадські слухання свого результату не принесли, тому маємо те,що маємо...

Сподіваємось представники місцевої влади звернуть увагу на неякісний підхід до підрядних робіт. Ми не маємо бажання через пару років ще раз платити за цю халтуру зі свого карману.

Недолуга організація ремонту діючих доріг, може призвести до фатальних наслідків.
Оставьте свой комментарий

044-223-55-59
Написать обращение


Все видео
Все фото

Lisky
Официальный сайт © 2013 Виктор Хоменко

Сайт создан командой Teedex