Накопичення проблем ДВРЗ - потребує термінових рішень

Накопичення проблем ДВРЗ - потребує термінових рішень

   Прочитав коментарі до публікації- Что случилось на остановке Сеноманской ?, таке враження,що проблеми є,але мало хто здатен їх вирішити. Почну з самого початку.
ДВРЗ- до 2006 року, вже мало приблизно 11-12 тисяч населення.Після "Генерального плану реконструкці" прийнятим ще паном О.О.Омельченко,почалась тотальна забудова масиву. На моє особисте питання чи буде на ДВРЗ нова дорога, школа,дитячий садок,або якись прилічний магазин? Омельченко відповів: ще і ресторан у вас буде! Вибори 2006 року пройшли, Сан Санич "пролетів", Леня Черновецький- мер столиці. І тут саме цікаве- дома почали зростати,як гриби після дощу,а на проблему ,так званих інфраструктурних галузей господарства (транспорт, зв'язок, освіта, охорона здоров'я та ін.) ніхто не звертав уваги.
На сьогодні численність мешканців вже доходить до 20 000 !!! Ось тут і почало вилазити те ,що потрібно було робити ще 10 років потому. Вихід? Вихід є завжди,аби було бажання щось робити та вирішувати.
Тому шановні "адвокати" панів депутатів, не треба робити вигляд,що все нормально і ви працюєте на благо народу.
На ДВРЗ треба заводити "великі гроші" з міського бюджету на розвиток мікрорайону, у тому числі і на дороги і на зупинки і на світлофори і зробити хоч би дорожню розмітку по Алма-Атинській та на горезвісному мосту, а як ви це спроможні зробити,вибачте, це вже ми хочемо почути (побачити) від вас...


Оставьте свой комментарий

044-223-55-59
Написать обращение


Все видео
Все фото

Lisky
Официальный сайт © 2013 Виктор Хоменко

Сайт создан командой Teedex