Мiст , який втомився ...

Мiст , який втомився ...

    Нещодавні події у Києві приводять мешканців столиці до жахливого потрясіння. На просте питання: в якому стані знаходяться наші мости, дороги,пастранс,комунальне майно? Чіткої відповіді від виконавчої влади ми не почуємо по одній простій причині- ніхто нізащо не відповідає та і не несе персональної відповідальністі, тому можна і списати все на саму проблему- там міст устал, там дорога устала,там труба втомилась і таке інше...
ДВРЗ теж має купу тих самих проблем,нещодавня аварія на мосту, призвела до повної блокади,думаю всі мешканці відчули все на собі? Тоді теж виникає питання до шановних депутатів: Тесленка,Міщенка,Супруненка- ви всі писали у своїх передвиборчих обіцянках про другий виїзд з ДВРЗ,добудови нового корпусу школи №103,побудова нового дитячого садочка та багато іншого.
Незаперечую,якісь роботи провели,але ДВРЗ вимагає не локальних змін, ми потребуємо глобальних реконстукцій та грамотних рішень, які, вибачте, повинні покращувати наше життя та життя наших дітей.
І на останне, надаю фото єдиного,післявоєнного мосту,який зв"язує мешканців ДВРЗ з "материком", він теж знаходиться в аварійному стані, тягати камази з піском по мосту не треба, потрібна повна реконструкція для збільшення пропускної здатністі загального транспорту.
Шановні депутати, ви є представниками ДВРЗ та отримали мандат довіри , закатайте рукава,пора вже давно прийшла приймати правильні рішення.
Фото Віктора Хоменко.


Оставьте свой комментарий

044-223-55-59
Написать обращение


Все видео
Все фото

Lisky
Официальный сайт © 2013 Виктор Хоменко

Сайт создан командой Teedex