Биография


ХОМЕНКО ВІКТОР ОЛЕКСІЙОВИЧ 

 БІОГРАФІЯ 

  Народився 07 лютого 1968 року в м. Києві в сім’ї робітників мікрорайон ДВРЗ,Громадянин України. 

    З 1986 по 1988 роки проходив строкову службу у військово-повітряних силах СРСР. Звільнений у запас в званні старшого сержанта. 

   Освіта: З 1989 по 1990 роки навчання у Київському політехнікумі зв’язку., спеціальність системи та мережі електрозв’язку. У 1991 році вступив до Київського Національного економічного університету на факультет економіки та соціології праці. Закінчив заклад у 1995 році, захистив диплом на відмінно , за фахом економіст.

   З 2008 по 2011 роки навчався у Міжрегіональної академії управління персоналом, на факультет політології та державного управління. Захистив диплом з оцінкою «відмінно», за фахом магістр політології.     

    У 2012 році закінчив Міжнародну кадрову академію – кандидат філософських наук,захистив кандидатську роботу на тему: «Національні інтереси України у сучасному геополітичному просторі». Автор 17 наукових робіт.

    Громадська діяльність: З травня 2006 року – член релігійної громади УПЦ храму на честь Святого Пантелеймона Цілителя, Дніпровський район (ДВРЗ). Співпраця з радами ветеранів Великої Вітчизняної Війни,волонтерська допомога громадським організаціями інвалідів міста Києва, дитячими навчальними закладами та закладам середньо-професійної освіти. 

 З червня 2012 року голова громадської організації «Об’єднання Православ» м. Київ. Одружений, виховую доньку та сина. 

   Проживаю в місті Києві мікрорайон ДВРЗ від народження. 

   Не судимий.044-223-55-59
Написать обращение


Все видео
Все фото

Lisky
Официальный сайт © 2013 Виктор Хоменко

Сайт создан командой Teedex